Hráčky

Hana Švábová

@hanasvabova
Číslo na dresu: 3
Oblíbený fotbalista: Aaron Ramsey

Hana je markeťačka na volné noze. Nejvíc ji ovšem baví právě sportovní marketing. Fotbal zná jen z televize a z vyprávění od dědy. Nikdy předtím nekopala. Když nepracuje, běhá, čte komiksy a nebo vysedává po kavárnách. Ráda si kreslí a sní o Kanadě.

Tereza Jandová

@prava_kvicala
Číslo na dresu: 10
Oblíbený fotbalista: Jajda Kužel

Terka má na starosti vzdělávání v bance. Zkušenosti s fotbalem má už od dětství, kdy si kopala za barákem. Terčinou zálibou je vaření a pečení, které se promítlo i do jejího blogu kvicalanataliri.cz.

Iva Nedvídková

Číslo na dresu: 19
Oblíbený fotbalista: zatím bez vyznání

Iva vystudovala cestovní ruch a sportovní management. Přes léto jezdí na školy v přírodě a v zimě učí na lyžích. Má totiž ráda děti. Taky leze, běhá a plave. Fotbal ji baví hlavně na hřišti. Miluje čokoládu.

Jitka Šafandová

Číslo na dresu: 9
Oblíbený fotbalista: Mark Overmars

Jitka pracuje jako učitelka na 1. stupni ZŠ. Fotbal hrávala jako malá s klukama za barákem a dokonce asi 3 týdny hrála za klučičí fotbalový tým. Ráda peče dorty a ujíždí na filmech podle marvelovských komiksů.

Klára Nedvídková

@LaLa_Cz
Číslo na dresu: 13
Oblíbený fotbalista: bratr

Klárka vystudovala judaistiku a pracuje jako asistentka na soukromý vejšce. Zkušenosti s fotbalem posbírala na gymplu. Ve svém volném čase konečně čte knížky, které chce, místo těch, které musí. Taky háčkuje a prolejzá sekáče.

Radka Fuksová

@radouch_f
Číslo na dresu: 8
Oblíbený fotbalista: Messi

Radka pracuje v Respektu jako asistentka. Dříve chodila na fotbal hlavně jako fanynka, ale má zkušenosti i jako hráčka. Na střední škole chodila každou neděli čutat do Nebušic do haly. Většinou byla na pozici brankářky. Ráda vaří a zpívá.

Ivana Říhová

Číslo na dresu: 12
Oblíbený fotbalista: František Dřížďal

Studentka sociální pedagodiky, kterou baví pěstování pokojovek, zeleniny, kutilství a sestavování nábytku. Ivana už kopat umí, protože se před pár lety vetřela do jednoho týmu Ženské futsalové ligy. A teď je naše. Rozčilujou ji ufňukaný fotbalisti.

Natálie Tymichová

@ntltmchv
Číslo na dresu: 81
Oblíbený fotbalista:

Natálka je čerstvá absolventka střední školy ekonomické. Má ráda květiny, zvířata a děti. “Jsem dost líná, takže mi dělá problém se k něčemu dokopat.".

Bětka Maroušková

Číslo na dresu: 27
Oblíbený fotbalista: ten, který nesimuluje

Studentka VŠCHT obor výroba léčiv, která dřív potkala míč maximálně na zahradě, když si chtěl bráška začutat. Protože jsme ji na Futsalkapu nadchly, připojila se k nám. Kromě kopání ráda čte, sleduje filmy a nebo píše povídky.

Jana Navrátilová

Číslo na dresu: 18
Oblíbený fotbalista: Lionel Messi

Jana studuje zahradní architekuru. Má ráda přírodu a týmové sporty – před Futsalkami hrála házenou. Fotbal předtím nikdy moc nehrála, ale díky skvělému týmu mu přichází na chuť :)

Karina Doležalová

Číslo na dresu: 88
Oblíbený fotbalista: Diego Maradona

Karina pracuje v personální agentuře a k tomu studuje dálkově na VŠ. Tři roky hrála Strahovskou ligu. Ještě před tím ale hrála fotbal tak pro srandu s kamarádkama v pyžamu, zástěře, montérkách, sukních… Má ráda i další sporty jako tenis, volejbal atd. Je blázen do Argentiny.

Dana Šlesingerová

@krojovana
Číslo na dresu: 17
Oblíbený fotbalista: Gerard Piqué

Danča pracuje jako vedoucí oddělení pronájmů v realitní kanceláři. Zkušenosti s fotbalem má nejen jako hlučná fanynka, ale také jako brankářka z různých fotbalových turnajů. Má ráda folklór, zpěv, přírodu a sovy.

Darina Vymětalíková

@darina_vymetali
Číslo na dresu: 68
Oblíbený fotbalista: každý, kdo umí bruslit

S velkým fotbalem začínala v podobném projektu, který se nakonec dostal až do druhé ligy žen. Jenže to bylo před deseti lety, dvěma dětmi a sedmi kily. Co dělá ve volném čase? – „Teď jsem se koukla na Wikipedii. To je čas, který bych měla, kdybych ho netrávila prací, studiem na UK a tancem kolem dětí.“

Holka Futsalka

Číslo na dresu: ??
Oblíbený fotbalista: ??

Chceš být taky Holka Futsalka? Tréninky máme každou středu od 19:00 hodin. Nevadí, že neumíš čutat. Vše se naučíš. K tomu se ještě hodně zasměješ a budeš v prima kolektivu. Napiš nám na ahoj@futsalky.cz a domluvíme se.


Realizační tým

Hana Švábová

zakladatelka, marketing & PR

Tereza Jandová

kapitánka

Míša Simůnková

trenérka

Jakub Khek

zástupce trenérky, plyšák